Vienotības programma

Lai saglabātu vienotību mūsu pieredze ir pierādījusi, ka:

 1. Mūsu kopējai labklājībai ir jābūt pirmajā vietā, personīgā atveseļošanās ir atkarīga no grupas vienotības.
 2. Mūsu vadītāji ir tikai uzticami kalpotāji; viņi nevalda.
 3. Vienīgais noteikums, lai kļūtu par Anonīmo Spēlmaņu biedru, ir vēlme pārtraukt spēlēšanu.
 4. Katrai grupai jābūt patstāvīgai, izņemot jautājumus, kas ietekmē citu grupu vai visas Anonīmo Spēlmaņu kustības intereses.
 5. Anonīmajiem Spēlmaņiem ir tikai viens galvenais mērķis – nodot savu vēsti tiem kompulsīvajiem spēlmaņiem, kuri joprojām cieš.
 6. Anonīmajiem Spēlmaņiem nekad nevajag atbalstīt, finansēt vai ļaut izmantot Anonīmo Spēlmaņu vārdu kādai radniecīgai organizācijai vai svešam pasākumam , lai ar naudu, īpašumu un prestižu saistītās problēmas nenovirzītu mūs no galvenā mērķa.
 7. Katrai Anonīmo Spēlmaņu grupai pilnībā jābalstās uz saviem spēkiem, nepieņemot palīdzību no ārpuses.
 8. Anonīmajiem Spēlmaņiem visu laiku jāpaliek neprofesionālai apvienībai, taču mūsu apkalpošanas centri šādiem mērķiem var algot speciālus darbiniekus.
 9. Anonīmajiem Spēlmaņiem kā tādiem nav jābūt organizētiem, taču mēs varam izveidot dienestus vai komitejas, kas tieši atbildīgas tiem, kurus apkalpo.
 10. Anonīmie Spēlmaņi neieņem nekādu pozīciju jautājumos, kas neattiecas uz viņu darbu, tāpēc Anonīmo Spēlmaņu vārdu nekad nevajag iesaistīt publiskās diskusijās.
 11. Sakaros ar sabiedrību mēs balstāmies uz pievilcību nevis pārliecināšanu, mums vienmēr jāsaglabā personīgo anonimitāti kontaktos ar presi, radio filmās, televīzijā un internetā.
 12. Anonimitāte ir Anonīmo Spēlmaņu programmas garīgais pamats, tā vienmēr atgādina mums, ka principi ir svarīgāki par personībām.

AS.Org © 2023