AS vēsture

Anonīmo Spēlmaņu sadraudzība radusies pateicoties tam, ka 1957. gada janvārī laimīgi satikās divi vīri. Šiem vīriem bija patiesi smaga rūpju un posta pilna pieredze, kas saistīta ar azartspēļu apsēstību. Viņi uzsāka regulāri tikties un, mēnešiem ritot, vairs neatgriezās pie spēles.
Savās sarunās viņi secināja, ka lai novērstu recidīvus, ir nepieciešamas zināmas rakstura izmaiņas sevī. Lai to paveiktu, viņi vadījās pēc zināmiem garīgiem principiem, ko bija izmantojuši tūkstošiem cilvēku, kas atveseļojās no citām kompulsīvām atkarībām. Garīgiem šai gadījumā jāsaprot, lai aprakstītu tādas augstākās un lieliskākās rakstura īpašības kā laipnība, augstsirdība, godīgums un pazemība. Tāpat viņi sajuta, ka ļoti svarīgi, lai uzturētu savu atturēšanos, ir nodot šo cerības vēsti citiem kompulsīvajiem spēlmaņiem.

Pateicoties veiksmīgai pazīstama laikraksta žurnālista un televīzijas komentētāja palīdzībai, pirmā Anonīmo Spēlmaņu sapulce notika piektdien, 1957. gada 13. septembrī Kalifornijas pilsētā Losandželosā. Kopš tā laika sadraudzība ir neatlaidīgi augusi un grupas darbojas visā pasaulē.

Ar mums iespējams sazināties:

Informācija

Jaunumi

AS.Org © 2023